Corteva сприяє використанню біологічних препаратів захисту рослин в ЄС та Україні

Автор: Сергій Резніченко, керівник з розвитку агрономії та технологій Corteva Agriscience в Україні

Зараз, як ніколи, фермерам потрібен широкий спектр інструментів для захисту польових культур від шкідників і хвороб. Зміна клімату ще більше загострює наявні проблеми, але одночасно зростає попит на екологічне виробництво. Такі ініціативи, як «Європейський зелений курс», націлені на те, щоб зробити сільське господарство більш сталим, зменшити ризик використання засобів захисту і просувати альтернативи традиційним препаратам.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

Біологічні препарати часто є частиною цих дискусій. Завдяки своєму природному походженню вони відповідають широкому суспільному прагненню більше покладатися на природні рішення, навіть поза межами  сільського господарства та виробництва їжі. Більшість біологічних продуктів дозволені для використання в органічному агровиробництві та є важливими інструментами для фермерів, які виробляють органічну продукцію.

Багато біологічних рішень вже доступні та широко використовуються в Європі. Corteva десятиліттями була лідером у випуску препаратів природного походження для боротьби зі шкідниками за допомогою спіносаду. Натуральна речовина, отримана шляхом ферментації ґрунтових мікроорганізмів – спіносад – є одним із найбільш широко використовуваних біопрепаратів для понад 200 культур і незамінним інструментом як для традиційного, так і органічного фермерства. 

Corteva та інші компанії, які є членами CropLife Europe, взяли на себе зобов’язання інвестувати 4 мільярди євро в біоконтроль до 2030 року для підтримки цілей «Зеленого курсу».

Незважаючи на складність умов протягом повномасштабної війни, українські фермери також шукають і застосовують нові ефективні рішення, які дозволяють отримувати високі врожаї. Зокрема, допомогти їм в цьому може оптимізатор ефективності живлення Блу™ N, який сприяє фіксації атмосферного азоту, забезпечуючи при цьому рослини додатковим джерелом азоту, що в подальшому впливає на їх ріст та розвиток. Польові дослідження протягом сезону 2022 року показали, що використання біопрепарату оптимізує показники врожайності в усіх регіонах України.

Також компанія пропонує фермерам препарат N-LockТМ Макс, який запобігає втратам азоту та дозволяє покращити результати вирощування, приміром, кукурудзи, котра потребує цього елемента не на початкових стадіях розвитку, а на пізніх. Варто звернути увагу й на те, що в Україні Corteva вже пропонує біопрепарати в рамках преміальної технології обробки насіння LumiGEN®, яка дає змогу ефективно захистити рослини з моменту посіву, мінімізуючи вплив на довкілля.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *