Главная / АГРОНОВИНИ / Cygnet завершив збирання урожаю-2019

Cygnet завершив збирання урожаю-2019

У першій декаді листопада у Сігнет завершилась збиральна кампанія кукурудзи та цукрових буряків. Зокрема, 1 листопада у Сігнет завершили копку цукрових буряків з 3,8 тис. га.

Валовий збір коренеплодів становить 167,3 тис. тонн, залікова урожайність — 41,2 т/га.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на cygnet.ua.

За словами заступника генерального директора ТОВ «Сігнет-Центр» Миколи Журавля, попри те, що цього року урожайність нижча порівняно з минулим роком, цукрові буряки мають на 3% вищу цукристість.

Саме збирання урожаю відбулось у відведені строки та без зупинок.

«На початку копання буряків виникали певні труднощі через надмірну посуху. Однак надалі пішли опади, і технологічно збирання покращилось», – коментує Микола Журавель.

На сьогодні переробка цукрових буряків цукровим заводом ТОВ «Сігнет-Центр» триває.

Крім того, 7 листопада завершились жнива кукурудзи. Загалом валовий збір культури з площі 15,6 тис. га становить 152,9 тис. тонн у бункерній вазі. Урожайність цього року складає 9,2 т/га у заліковій вазі.

Попри те, що по всій країні цього року урожайність суттєво знизилась, дотримання технології на високому рівні у Сігнет дозволило зібрати кукурудзу з вищою урожайністю, ніж середній показник по країні.

«Проблем під час збирання не було. Чудова осіння погода дозволяла щодня збирати по 400-500 гектарів. Більше того, цього року була нижча вологість зібраного зерна на рівні 16-20%. Для порівняння минулого року ми збирали кукурудзу з вологістю 25%», – зазначає Микола Журавель.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Україна експортувала зернових на 1,4 млн тонн менше, ніж у минулому році

Станом на 30 вересня з початку 2020/21 маркетингового року з України експортовано 11,7 млн тонн ...

David Montgomery Womens Jersey