Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the gd-rating-system domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/koppst/htdocs/koppst.kr.ua/wp-includes/functions.php on line 6121
ДАР приймає заявки на участь в конкурсі малих агровиробників Західної України до 10 березня | ► КОППСТ

ДАР приймає заявки на участь в конкурсі малих агровиробників Західної України до 10 березня

Державний аграрний реєстр (ДАР) продовжує приймати заявки на отримання гранту від мікро- та малих сільськогосподарських виробників, кооперативів та асоціацій виробників географічних зазначень (ГЗ). Сума гранту варіюється від 400 тис. грн до 1 млн.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

Координаторка проекту ФАО Ганна Антонюк зазначила, що цей проект є пілотним, тому програма діє лише на Західній Україні, а саме для тих виробників, господарства яких розташовані на Закарпатті, Львівщині, Буковині та Івано-Франківщині.

Агропідприємства мають працювати в певних видах аграрного бізнесу. Для Львівщини – це аквакультура, вирощування ягід та овочів. Для Закарпаття, Івано-Франківщини та Буковини – гуцульська овеча бриндзя та гуцульська коровяча бринза, а також ще мед і вино для Закарпаття.

Основна мета цієї програми – це в першу чергу підтримка малого і мікро-бізнесу, а також диверсифікація їхнього с/г виробництва та створення доданої вартості.

Грант, що надається – безповоротний. Від виробників необхідний власний внесок до 10%, решта коштів надається в рамках проекту. Заявники мають бути зареєстрованими у ДАРі, відповідати вимогам малого та мікро-виробника аграрної продукції, представити документи, які підтверджують їхню с/г діяльність, а також заповнити коротку аплікаційну форму, яка розміщена на платформі ДАР.

Експерти ФАО проводитимуть навчання з покращення каналів збуту. Вони будуть допомагати учасникам програми удосконалювати ланцюг постачання, слідкуватимуть за тим, щоб учасники змогли знайти для себе перспективні ринки збуту, аби ці інвестиційні проекти були довгостроковими і життєздатними.

Зазначимо, прийом заявок триватиме до 10 березня, розгляд однієї заявки триватиме до трьох тижнів.
Наразі Продовольча та сільськогосподарська програма організації ООН буде вивчати попит потенційних грантоотримувачів і планує розширювати цю програму і для інших виробників. За планами організації наступний грантовий конкурс охопить й інші регіони. 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *