ДАР приймає заявки на участь в конкурсі малих агровиробників Західної України до 10 березня

Державний аграрний реєстр (ДАР) продовжує приймати заявки на отримання гранту від мікро- та малих сільськогосподарських виробників, кооперативів та асоціацій виробників географічних зазначень (ГЗ). Сума гранту варіюється від 400 тис. грн до 1 млн.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

Координаторка проекту ФАО Ганна Антонюк зазначила, що цей проект є пілотним, тому програма діє лише на Західній Україні, а саме для тих виробників, господарства яких розташовані на Закарпатті, Львівщині, Буковині та Івано-Франківщині.

Агропідприємства мають працювати в певних видах аграрного бізнесу. Для Львівщини – це аквакультура, вирощування ягід та овочів. Для Закарпаття, Івано-Франківщини та Буковини – гуцульська овеча бриндзя та гуцульська коровяча бринза, а також ще мед і вино для Закарпаття.

Основна мета цієї програми – це в першу чергу підтримка малого і мікро-бізнесу, а також диверсифікація їхнього с/г виробництва та створення доданої вартості.

Грант, що надається – безповоротний. Від виробників необхідний власний внесок до 10%, решта коштів надається в рамках проекту. Заявники мають бути зареєстрованими у ДАРі, відповідати вимогам малого та мікро-виробника аграрної продукції, представити документи, які підтверджують їхню с/г діяльність, а також заповнити коротку аплікаційну форму, яка розміщена на платформі ДАР.

Експерти ФАО проводитимуть навчання з покращення каналів збуту. Вони будуть допомагати учасникам програми удосконалювати ланцюг постачання, слідкуватимуть за тим, щоб учасники змогли знайти для себе перспективні ринки збуту, аби ці інвестиційні проекти були довгостроковими і життєздатними.

Зазначимо, прийом заявок триватиме до 10 березня, розгляд однієї заявки триватиме до трьох тижнів.
Наразі Продовольча та сільськогосподарська програма організації ООН буде вивчати попит потенційних грантоотримувачів і планує розширювати цю програму і для інших виробників. За планами організації наступний грантовий конкурс охопить й інші регіони. 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *