Депутата Київської облради звинуватили в фіктивному розлученні з метою привласнення 30 га землі громади

У липні 2014 року Тетяна Павлушко, дружина Юрія Павлушка, на той момент — депутата Переяслав-Хмельницької райради, звернулася до Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області та просила здійснити поділ майна подружжя в процесі розлучення. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інтернет-видання «Новий Погляд».

Однак існують підстави вважати це розлучення фіктивним. По-перше, в декларації за 2019 рік чинний депутат Київської облради Юрій Павлушко продовжує вказувати Павлушко Тетяну Костянтинівну як дружину, хоча по документах розлучилися вони ще у 2014 році.

По-друге, сторони підозріло швидко, прямо моментально, дійшли мирової угоди. Тетяні Костянтинівні відійшло все майно, починаючи від матрасів, диванів, меблів, найрізноманітнішної техніки для дому до автомобілів, а Юрію Івановичу суд присудив… земельні ділянки розміром 30 гектарів. Попри те, що на той момент вони перебували в колективній власності на землю КСП імені Леніна с. Соснова Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Суд пішов далі і в цьому рішенні у справі поділу майна сім’ї  Павлушків наступним пунктом позбавляє громадян права розпоряджатися цими земельними ділянками: «Скасовано Державний акт на право колективної власності на землю серії КВ, зареєстрований у Книзі записів державних актів на право колективної власності  на землю за №19 від 18 березня 1996 року». І держреєстратор відразу ж зареєстрував право власності на Юрія Павлушка.

Втім, у 2021 році була подана апеляція на це рішення до Київського апеляційного суду, де його було скасовано. Згодом Верховний суд України це скасування підтримав. Лише з відкритих даних можна підсумувати, що Студениківська ОТГ недоотримувала за оренду землі від 2 до 4 мільйонів гривень.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *