Депутати розглядають умови для відновлення Каховського водосховища

Комітет з питань аграрної та земельної політики у режимі відеоконференції провів засідання, під час якого було розглянуто важливі законодавчі ініціативи у сфері земельних відносин, зокрема, й попередження нецільового використання земель Каховського водосховища (реєстр. №10135 від 09.10.2023).

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресслужба Апарату Верховної Ради України.

Також Комітет розглянув проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання земель, яке займало Каховське водосховище (реєстр. №10135-1 від 25.10.2023), а також проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для відновлення Каховського водосховища.

Законопроектами пропонується встановлення особливого режиму використання та розпорядження землями, яке займало Каховське водосховище, з метою створення умов для подальшого відновлення.

Також члени Комітету підтримали до другого читання проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України для залучення інвестицій з метою швидкої відбудови України (реєстр. №9627).

Даний законопроект направлений на створення сприятливих умов для реалізації інвестиційних проектів, спрямованих на відновлення економіки України під час дії воєнного стану та у відбудовний період після закінчення воєнних дій шляхом спрощення процедури зміни цільового призначення земельних ділянок.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *