Дія антидемпінгових мит на добрива з Росії зберігається на рівні 2017 року, — Group DF

Диверсифікована міжнародна група компаній Group DF заявляє, що дія антидемпінгових мит на добрива з Росії зберігається на встановленому в 2017 році рівні. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Подробиці».

«Рішення апеляційного адміністративного суду, прийняте 27 листопада 2018 року, ніяк не вплинуло на дію існуючих антидемпінгових мит на карбамід та КАС, походженням з РФ. Антидемпінгові мита на азотні добрива російських виробників залишаються на колишньому рівні — 31.84%, встановленому в 2017 році», — сказано в повідомленні з посиланням на GR директора Group DF Ігоря Гольченка.

Згідно з повідомленням, в суді Group DF намагалася підвищити зазначені мита, що було б ефективно в 2017 році.

«Однак у нинішній ситуації ми не вважаємо за доцільне продовження процесу», — сказано в повідомленні.

Зазначається, що збільшення мит призведе до непотрібного ажіотажу та спекуляції на цінах у період сезону весняної посівної, а розмір навіть збільшених демпінгових мит, на який розраховувала компанія, після останнього підвищення ціни на газ до майже 500 доларів за 1000 куб. м не дасть жодного ефекту на припинення демпінгового імпорту з Росії.

Із цих причин компанія добровільно відмовилася від продовження судового розгляду і відкликала свій позов та очікує, що такий крок здатен стабілізувати ціну на добрива на ринку.

«При цьому, нам дуже шкода, що окремі аграрні асоціації, які лобіюють інтереси російських виробників добрив, розцінюють наші дії як власну перемогу. У відповідь на голослівні та безпідставні звинувачення, що стосуються цін на добрива, варто зазначити, що за останній рік ціна газу зросла більш ніж на 200 доларів, водночас ціна на наші добрива піднялася всього на 19 доларів», — сказано в повідомленні.

Станом на 30 листопада 2018 на складах підприємств зберігається понад 400 тис. тонн добрив, готових до відвантаження. До весняної посівної 2019 року компанія планує виробити ще як мінімум 1.5 млн тонн, чого, за оцінками компанії, буде достатньо для задоволення потреб вітчизняного ринку в добривах.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *