До 21 вересня інвентаризацію сільгоспземель завершать у 8 областях

7 вересня, під час зустрічі з керівництвом Держгеокадастру, більшість переможців тендерів визнали, що до 21 вересня не зможуть завершити інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Урядовий портал».

Станом на сьогодні тільки в одній області завершена інвентаризація сільгоспземель: ДП «Центр державного земельного кадастру» завершило інвентаризацію земель у Тернопільській області.

До 21 вересня, з високою ймовірністю, будуть завершені роботи ще по 7 областях: Київській, Миколаївській та Луганській (всі — ДП «Центр державного земельного кадастру»), Чернігівській (ТОВ «Київзем»), Закарпатській (ТОВ «Центр проектів»), Івано-Франківській (ТОВ «Ренесанс Груп»), Черкаській (ТОВ «Юнекс консалтінг»).

«Як бачимо, половина областей де матимемо вчасний результат — це робота держпідприємства, а от у приватних виконавців чомусь виникають проблеми. 31 липня цього року вони взяли на себе зобов’язання завершити роботи до 21 вересня, уклали додаткові угоди. Держгеокадастр пішов назустріч, розуміючи ситуацію, що склалася у зв’язку з коронавірусом. Проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення є стратегічно важливим завданням в рамках реалізації земельної реформи, і зриву цього процесу не можна допустити», — наголосив голова Держгеокадастру Роман Лещенко за результатами зустрічі.

Умови договорів не виконані, а це означає, що Держгеокадастр має прийняти рішення — застосовувати передбачені договорами санкції, чи, якщо на те є об’єктивні причини, продовжувати терміни виконання робіт. Це рішення буде прийняте найближчим часом.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *