Кукурудза, імпортована Китаєм у 2019 р., на 90% була українською

«Україна має наміри відновлювати і розширювати експорт сільськогосподарської продукції залучати китайські інвестиції», – заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина під час зустрічі з надзвичайним і повноважним послом Китаю в Україні Фань Сяньжуном. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на БізнесЦензор.

 
“90% кукурудзи, яку імпортував Китай в 2019 році, були українського походження. Ми не зупиняємося на цьому і прагнемо створити ще більше можливостей для українського бізнесу з експорту в Китай, а також реекспорту в інші країни, зокрема, через вільні митні зони в Китаї. це стосується таких продуктів, як зернові, м’ясо, риба, яйця, ягоди і фрукти, молочні продукти, рослинні олії, кондитерські та лікеро-горілчані вироби, компоненти кормів для тварин та інші продукти. Зараз ми це обговорюємо з нашими китайськими партнерами “, – зазначила Ольга Стефанишина.
 
Сторони обговорили подальшу співпрацю в інвестиційних проектах, зокрема розвиток:
 
індустріальних парків, що спеціалізуються на зберіганні, переробці, перевалки продовольчих товарів;
 
технологічних парків з розвитку та інтеграції виробництва і переробки сільськогосподарських продуктів;
 
інвестиційних проектів у сфері транспортної інфраструктури та енергетики, розширення переліку таких проектів в рамках ініціативи Китаю “Один пояс, один шлях”.
 
“Україна вже прийняла з Китаєм план дій щодо реалізації ініціативи спільного будівництва “економічного поясу Шовкового шляху” і “Морського Шовкового шляху XXI століття”. Зараз ми переходимо до розробки дорожньої карти і створення робочої групи між посольством Китаю та Офісом віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України з метою інтенсифікації співробітництва”, – окреслила подальші кроки О. Стефанишина.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *