До Клайпеди зерно, а назад — пальне

Обсяг перевезення української сільгосппродукції до порту Клайпеда у Литві транзитом через Польщу досяг 15 тис. тонн на місяць, заявив керівник «Литовських залізниць» (LTG) Егідіюс Лазаускас.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ports.ua.

«Українці везуть зерно до Литви як альтернативу Одесі, а дизпаливо везуть додому з Клайпеди, тому що попит на нього в Україні зараз величезний і є проблеми з його постачанням», — сказав керівник LTG.

За його словами, після того, як у травні транспортна компанія LTG Cargo розпочала перевезення сільгосппродукції з України до Клайпедського порту через Польщу, до вересня було перевезено близько 50 тис. тонн цих вантажів.

«В останні місяці кількість цих вантажів збільшилася і сягає близько 15 тис. тонн на місяць, на рік може бути перевезено близько 200 тис. тонн», — додав Лазаускас.

Як уточнили у LTG, з травня до кінця серпня з України до Литви прибув 31 поїзд.

Наприкінці червня LTG Cargo Ukraine, дочірня компанія литовської залізничної вантажної компанії AB LTG Cargo, відновила діяльність в Україні. Таке рішення було прийнято з урахуванням значного зростання потреби бізнес-замовників з України в перевезенні зерна та інших вантажів із країни.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *