Главная / АГРОНОВИНИ / Експорт органічної продукції втричі більший за внутрішній споживчий ринок в Україні

Експорт органічної продукції втричі більший за внутрішній споживчий ринок в Україні

Експорт органічної продукції у грошовому еквіваленті втричі більший за внутрішній споживчий ринок в Україні — 99 млн євро проти 29,4 млн євро відповідно. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ПроАгро Груп.

Як повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на прес-службу Мінагрополітики, про це повідомила заступник міністра агрополітики України Олена Ковальова під час обговорення нових норм щодо обігу та маркування органічної продукції.

«Сьогодні ми розширюємо коло учасників органічного ринку, залучаючи не лише виробників, технологів та контролерів, але і тих, хто безпосередньо реалізує продукцію і забезпечує її фактичну поставку до споживача», — зазначила вона.

За словами керівника проекту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики» Джона Міллнза, українську органічну продукцію слід популяризувати та експортувати на всесвітній міжнародний органічний ринок, який постійно розширюється.

Нагадаємо, 2 серпня вступає в дію Закон України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції».

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey