Епіцентр вироблятиме добрива на Вінниччині

У 2023 році компанія Епіцентр Агро розпочала у Вінницькій області будівництво нової установки для виробництва карбамідно-аміачних сумішей (КАСів) і рідких комплексних добрив (РКД). Компанія планує застосовувати їх вже під час весняної посівної у 2024 році.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на epicentr-agro.com.

У рамках цієї ініціативи Епіцентр Агро також розпочав програму декарбонізації, спрямовану на зменшення парникових викидів. Компанія покладає великі надії на цей проєкт і визначає його як один із ключових етапів своєї стратегії на майбутнє.

«Ми маємо дуже амбітні цілі на 2024 рік. Зміна структури посіву, подальше тестування системи no–till, власне виробництво добрив та низка інших проектів – це лише невелика частина викликів, які ми поставили самі собі. Окрім цього, впевнено йдемо до запровадження переробки вирощеної продукції. А це означає, що ми твердо віримо в себе як команду професіоналів, нашу компанію «Епіцентр Агро» та мирне майбутнє України», – підсумовує Світлана Нікітюк, керівниця центрального офісу департаменту з аграрних питань компанії «Епіцентр К» «Епіцентр Агро».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *