Фермери Хмельниччини отримали засоби тимчасового зберігання зерна

В умовах війни сільгосппідприємства стикнулись із проблемою збуту та зберігання продукції. Тож, аби допомогти аграріям, продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України за донорської підтримки урядів Канади та Японії, а також австралійської благодійної організації Міндеру Фаундейшн закупили для них засоби тимчасового зберігання зерна (рукави) місткістю 200 тонн. Першу партію таких полімерних рукавів отримали й агровиробники Хмельниччини.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на xm-inside.com.

Загалом аграрії регіону подали 66 заяв на більш ніж 1 000 поліетиленових зернових рукавів, інформують в пресслужбі Хмельницької ОВА. Крім цього, міжнародні партнери надали також 6 спеціалізованих завантажувальних машин.

«Така допомога для наших сільгосппідприємств є вкрай важливою, адже Хмельниччина — аграрна область, яка має найвищу врожайність в країні та забезпечує сільськогосподарською продукцією не лише область, а й країну загалом. Переконаний, що після повного розблокування та можливості вільного вивозу продукції агровиробники забезпечать продовольством й інші країни, які цього потребують», — зазначив начальник ОВА Сергій Гамалій.

ФАО та Мінагрополітики планують виділити для сільськогосподарських підприємств 30 000 поліетиленових зернових рукавів. Отримати їх можуть: юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП), які обробляють землі на території України, окрім тимчасово окупованих.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *