Фермери почали отримувати добрива, придбані завдяки урядам США і Кореї

Сьогодні перші аграрії з Київщини вже отримали добрива, які були придбані завдяки Уряду США та Уряду Республіки Корея. Загалом декілька тисяч фермерів з усіх регіонів України отримають мінеральні добрива для внесення на озимі культури.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

Під час першої передачі допомоги аграріям були присутні посол США в Україні пані Бріджит Брінк, Тимчасовий Повірений в справах Республіки Корея в Україні Кім Чун-Янг, Міністр агрополітики Микола Сольський та представники програми USAID (АГРО) та аграрного сектору.

«Сьогодні ми роздаємо міндобрива для найменших фермерів. Для тих, хто має декілька гектар в обробітку, але багато переживань і проблем. Це відчутна допомога. Важливим фактором цієї програми також є реєстрація малих фермерських господарств в ДАР, для отримання цієї допомоги. Тепер вони зможуть брати участь і в інших програмах допомоги», – наголосив Міністр агрополітики. 

Загалом, завдяки Урядам США та Республіки Корея придбано 12 тисяч тонн мінеральних добрив. Цього обсягу вистачить для внесення на площі майже 200 тисяч гектарів. Мінеральні добрива отримають більше 10 тисяч фермерів через програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Це майже 70% від загальної кількості невеликих фермерів, які зареєструвались на програму в Державному аграрному реєстрі до 15 серпня 2023 року, і обробляють до 500 гектарів та вирощують олійні і зернові культури.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *