Главная / АГРОНОВИНИ / Фермери України знизили ціни на картоплю

Фермери України знизили ціни на картоплю

На ринку картоплі в Україні встановилася тенденція до зниження цін. Як відзначають аналітики проекту EastFruit, основною причиною такої тенденції послужили масові збиральні роботи в основних регіонах виробництва і, як наслідок, збільшення поставок картоплі на ринок. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Так, за даними щоденного моніторингу проекту, з початку поточного тижня ціна на картоплю в Україні знизилася в середньому на 10%, і сьогодні фермери основних регіонів виробництва пропонують до продажу насіння соняшнику по 7-11 грн/кг ($0,28-0,44 кг) в залежності від якості.

Ще однією причиною зниження цін в сегменті картоплі стали регулярні поставки імпортної продукції на внутрішній ринок з Білорусі. В результаті пропозиція на ринку значно збільшилася, що і привело до зниження цін на продукцію.

Проте, не дивлячись на знижувальному ціновий тренд, картопля в Україні сьогодні коштує в середньому в 2,5 рази дорожче, ніж в аналогічний період минулого року. Однак при цьому оператори ринку не виключать, що тенденція зниження ціни в цьому сегменті буде зберігатися і далі, по скільки збиральні роботи в господарствах населення тривають.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Вирощування спаржі: як ринок цього овочу набирає популярності в Україні і чи можна на ньому заробити?

Сезон спаржі у розпалі. Утім, цей овоч в Україні поки що не дуже популярний. Натомість ...

David Montgomery Womens Jersey