Главная / АГРОНОВИНИ / Олійножировий комплекс Дельта Банку знову виставили на продаж

Олійножировий комплекс Дельта Банку знову виставили на продаж

24 вересня 2019 року відбудеться аукціон з продажу пулу активів АТ «Дельта Банк», більшу частину якого складають права вимоги за кредитами юридичним особам (15), майнові права за кредитними договорами (7) та дебіторська заборгованість. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

Як повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО), деякі активи знаходяться в заставі Національного банку України та АТ «Укрексімбанк».

Так, в забезпеченні по кредитах — об’єкти з переробки сільськогосподарської продукції, розташовані в Одеській області, зокрема:

— 39 тисяч квадратних метрів промислової нерухомості;

— діючий масложирової виробничий комплекс з обладнанням, з доступом до під’їзної залізничної колії та морському транспортному порту;

— 5,43 га земель з цільовим призначенням для розміщення олійно-жирового комбінату. Передбачалося будівництво морського зерноперевантажувального комплексу та двостороннього пірсу;

— діючий олійно-жировий комбінат по виробництву маргарину, кулінарних та кондитерських жирів, соняшникової олії та майонезу. Розташований поруч із залізничними коліями на 5,34 га промислових земель.

Торги пройдуть за голландською моделі аукціону з поетапним зниженням ціни протягом дня.

Раніше ФГВФО оголошував конкурс на продаж цих виробничих активів на 7 червня.

До інформації: в березні 2015 року Дельта Банк був визнаний неплатоспроможним, і тоді ж в банку була введена тимчасова адміністрація. Рішення про ліквідацію банку було прийнято Нацбанком 2 жовтня 2015 року. Пізніше її продовжили до 4 жовтня 2019 року. Процедуру остаточної ліквідації фінустанови планують завершити 4 жовтня 2020 року.

У квітні 2018 року ФГВФО продав активи Дельта Банку за 311 млн грн. З 7 травня 2018 року Фонд здійснює відшкодування коштів 311 тисячам вкладників банку за договорами банківського вкладу та договорами банківського рахунку.

У жовтні Фонд оголосив конкурс на забезпечення судових процесів в міжнародних арбітражах з метою стягнення з Російської Федерації компенсації за втрату АТ «Дельта Банк» інвестицій на території анексованого Криму.

Дельта Банк заснований в 2006 році. Його найбільшими акціонерами на початку 2015 року були Микола Лагун (70,6059%) та Cargill Financial Services International, Inc. (29,3941%).

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

У тіньовому обробітку в Україні перебуває 8 млн га землі

У тіньовому обробітку в Україні наразі перебуває близько 8 млн га сільськогосподарської землі, повідомив заступник ...

David Montgomery Womens Jersey