Фури на кордоні очікують в черзі до 90 годин

Час очікування фур на перетин польсько-українського кордону триває в середньому від двох до чотирьох діб, розповіли речники поліції у містах Томашув Любельський і Холм Люблінського воєводства, а також Перемишль і Ярослав Підкарпатського воєводства.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Укрінформ.

Речниця поліції у місті Холм Ева Чиж повідомила, що черга на дорозі до пункту пропуску «Дорогуськ-Ягодин» сягає населеного пункту Людвінув і становить 4 км. У ній стоять 60 фур, а час очікування на перетин кордону становить 40 годин. Поліцейська зауважила, що зранку протестувальники пропускають швидше – три фури на годину. Чиж висловила думку, що відносно невелика черга до цього пункту пропуску пояснюється тим, що водії через блокаду, ймовірно, обирають інші пункти пропуску, де черга проходить швидше. За її словами, через низькі температури в останні дні водіям надавалися теплі напої і їжа.

Своєю чергою речниця поліції у місті Томашув Любельський Малгожата Павловська повідомила, що довжина черги до пункту пропуску «Гребенне-Рава Руська», з урахуванням буферних зон, на сьогодні становить 12 км і закінчується між населеними пунктами Любича Королівська і Белжец. За її словами, у черзі перебуває 400 вантажівок, а час очікування на перетин кордону сягає 90 годин.

Речниця поліції в місті Ярослав Анна Длугош зазначила, що у черзі до пункту пропуску «Корчова-Краківець» зараз очікує на перевірку приблизно 300 фур.

Також речниця поліції в місті Перемишль Йоанна Голіш повідомила, що у черзі до пункту пропуску «Медика-Шегині» стоять близько 1 тис. фур, а час очікування становить 90 годин. За її словами, черга сягає Робчицького повіту, який віддалений від кордону на приблизно 140 км.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *