Диканська ОТГ відремонтувала дитячий садочок за підтримки GlobalGiving та Corteva Agriscience

Щоб забезпечити найменшим українцям комфортні умови отримання дошкільної освіти, міжнародна краудфандингова платформа GlobalGiving за підтримки міжнародної науково-дослідницької сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience виділила грант для ремонту даху та утеплення стін в Стасівському закладі дошкільної освіти «Пролісок» Диканської селищної територіальної громади.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

Полтавська область є одним з найважливіших сільськогосподарських регіонів України, де виробляється значний обсяг аграрної продукції та розташовані великі підприємства галузі, зокрема виробничий насіннєвий комплекс Corteva Agriscience, який є одним з найбільших платників податків в регіоні, загальна кількість співробітників якого, включно з сезонними працівниками, залученими під час сезону активних польових робіт, сягає майже 400 осіб.

З 2013 року Corteva інвестувала близько 4,6 млн гривень у розвиток Диканської ОТГ, на покращення інфраструктури, медицини, освіти та соціального життя громади. Зокрема, під час широкомасштабної війни профінансувала масштабну реконструкцію бомбосховища в громаді, де одночасно можуть знаходитися близько 800 людей та воно цілодобово відкрито для мешканців. 

«Corteva протягом років системно нас підтримує та допомагає створювати гідні умови для отримання дошкільної освіти дітям громади. Завдяки цьому проєкту з утеплення стін та ремонту даху ми зможемо продовжувати працювати з дітьми громади навіть протягом повномасштабної війни та спричиненої нею значної економічної кризи. Для нас дуже важливою є соціальна позиція компанії, яка не залишає громади без своєї уваги в таких складних умовах», – говорить директорка «Проліску» Ірина Карпенко.

«Розвиток громад та підтримка їх спроможності працювати та підтримувати життя мешканців, розвивати економічну сталість регіону були та є в фокусі уваги Corteva. Полтавщина є ключовим регіоном, куди ми спрямовуємо свою увагу, адже наше виробництво є невід’ємною його частиною. Як соціально-відповідальна компанія, Corteva спрямовує свої ресурси на допомогу соціально-вразливим категоріям, до яких відносяться й діти», – коментує Олексій Турчинов, керівник з виробництва насіння Corteva Agriscience в Україні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *