Галя Балувана підкорює США

Українська мережа «Галя Балувана» вийшла на ринок США під брендом Multi cook, повідомив власник компанії Володимир Матвійчук. Перший американський магазин почав роботу в Філадельфії (штат Пенсільванія, США), наступний відкриється в Чикаго.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Forbes.

За словами Матвійчука, франшиза MultiСook була продана у Філадельфію ще 2 вересня 2023 року.
Площа приміщення у Філадельфії становить 110 кв. м. У магазині продають заморожені вареники, пельмені, сирники, млинці, деруни, зрази, голубці та інші напівфабрикати.

«У нас уже вісім партнерів у США, плануємо відкрити 100 магазинів по всій Америці у 2024 році. У Чикаго чекаємо відкриття наприкінці лютого», – розповів співзасновник мережі «Галя Балувана».

Для американського ринку паушальний внесок франшизи становить €5000, роялті – €100.

Володимир Матвійчук почав бізнес у 2018 році з відкриття невеликого магазину «Галя Балувана» в Луцьку, вклавши в цей бізнес близько €30 000, розповідав підприємець.

Компанія працює за франчайзингом в Україні під вивіскою «Галя Балувана» та за кордоном як MultiСook. У 2022-му Матвійчук припинив продаж франшиз «Галі Балуваної» в Україні. Відтоді фокус лише на експансії. На експорт підприємець пропонує франшизу майстерні та магазину заморожених напівфабрикатів. 

Загалом у компанії 700 магазинів. З них за кордоном працює понад 80 точок у 15 країнах. Найбільше – у Польщі: майже 50 магазинів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *