Главная / АГРОНОВИНИ / Гереги інвестували у свій агробізнес 6 мільярдів

Гереги інвестували у свій агробізнес 6 мільярдів

Група компаній «Епіцентр К» інвестувала в аграрний напрямок 6 мільярдів гривень і планує інвестувати ще 2,5 мільярда гривень в елеваторне господарство. Про це повідомила співвласниця компанії Галина Герега на Форумі розвитку інноваційних виробництв в Білій Церкві. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна».

«Ми інвестували в аграрний напрямок 6 млрд грн, ще 2,5 млрд грн нам потрібно для завершення елеваторного проекту — там не тільки наші кошти, але і кредитні. В минулому році почали будівництво трьох елеваторів і реконструкцію шести. Тому зараз розраховувати ще на які-небудь великі інвестиції нереально», — сказала вона.

За словами Гереги, компанія також має намір розвивати молочний напрям.

«Тваринництво у нас є — 20 молочних ферм, але обсяги невеликі. В майбутньому плануємо розвивати галузь. Є питання переробки молока. Поки ми не інвестували в тваринництво, але обговорюємо це», — сказала вона.

Герега розповіла, що «Епіцентр» також відклав проект з переробки олійних в зв’язку з несприятливою ситуацією на ринку олійних.

«На сьогодні олійна галузь падає, оскільки виробники не можуть домовитися між собою і просто валять ринок. Тому ми призупинили хід в переробку в олійної галузі, але в майбутньому будемо робити щось цікаве», — пояснила вона.

Герега додала, що «Епіцентр» активно впроваджує нові технології, зокрема, оновлює техніку, інвестує в лабораторії і точне землеробство.

До інформації:

У березні Герегам дозволили придбати активи «Оболоні» на Хмельниччині.

«Епіцентр К» уклав договір лізингу з компанією «ОТП Лізинг» на фінансування сільськогосподарської техніки на 14 млн доларів терміном на п’ять років, а також контракт про будівництво п’яти елеваторів з польським виробником комплексних зерносховищ Feerum S.A. загальною вартістю близько 50 млн євро по «кредиту постачальника» (15% авансу, 85% — виплати протягом п’яти років).

«Епіцентр К» обробляє понад 111 тис. га у Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Черкаській та Київській областях. До складу групи також входять 20 тваринницьких ферм.

ТОВ «Епіцентр К» створено в 2003 році. Перший будівельний гіпермаркет компанії був відкритий в Києві в грудні того ж року.

Група розвиває аграрний напрямок бізнесу з 2016 року.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців на 26 лютого 2018 року, учасниками ТОВ «Епіцентр К» є Олександр Герега (81,1%), Галина Герега (18,7%) і Тетяна Суржик (0,055%).

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...