Glencore завершив придбання крупного терміналу з перевантаження олії в Миколаєві

Компанія Glencore Agriculture Limited з групи глобального сировинного трейдера Glencore оголосила про завершення операції з придбання портового терміналу “Евері” в Україні у групи компаній “Орексім”. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Цензор.

Термінал “Евері” в порту Миколаєва спеціалізується на відвантаженні олії на експорт. “Це придбання зміцнює нашу довгострокову прихильність сільськогосподарському сектору України та робить компанію Glencore Agriculture Limited ключовим і надійним партнером у глобальній ланцюжку поставок олії”, – прокоментував угоду генеральний директор Glencore Agriculture Limited Девід Маттіске.
 
ТОВ “Евері” входить до групи компаній Orexim, є власником морського перевантажувального терміналу “Евері” в порту Миколаєва. “Евері” займає одну з провідних позицій на українському ринку з перевантаження бурякової меляси та рослинної олії з об’ємом резервуарного парку 175 тис. м3 (40 резервуарів, обсяг зберігання до 160 тис. тонн), загальна перевантажувальна потужність терміналу — 1,6 млн. тонн.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *