В уряді заявили про прогрес у переговорах із Туреччиною з приводу угоди про вільну торгівлю

Про фактичне перезавантаження переговорів із Туреччиною з приводу угоди про вільну торгівлю повідомив торговий представник України Тарас Качка за результатами розмови між міністром економіки Ігорем Петрашком і міністром торгівлі Турецької Республіки Рухсаром Пекджаном. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на “Європейську правду”.

За словами Тараса Качки, кілька днів тому українська сторона отримала оновлену тарифну пропозицію від Туреччини. “Де факто це і є перезавантаження переговорів”, — заявив Т. Качка.

Він пояснив, що ця тарифна пропозиція разом із позицією Туреччини щодо горизонтального підвищення мит створюють простір для знаходження комплексного рішення для двосторонньої торгівлі.

“Поки рано сказати яким воно буде. Але очевидно, що можливість така існує. Вона потребуватиме політичних рішень на рівні президентів. У найближчі тижні будемо активно працювати щоби підготувати ґрунт для таких політичних рішень. Передусім організовуємо детальні консультації на рівні переговірників”, — додав Тарас Качка.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України допускає можливість підписання угоди про зону вільної торгівлі між Україною і Туреччиною у цьому році.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *