ГО «Крізь війну» реконструювало прихисток для харків’ян з інвалідністю за підтримки GlobalGiving та Corteva Agriscience

Щоб допомогти із забезпеченням українців вразливих категорій на прифронтових територіях, міжнародна краудфандингова платформа GlobalGiving за підтримки міжнародної науково-дослідницької сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience виділила грант громадській організації «Крізь війну», яка під час повномасштабної війни займається забезпеченням всім необхідним людей з інвалідністю та самотніх пенсіонерів, які потребують соціальної допомоги.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

За фінансування компанії наприкінці 2023 року ГО реконструювало прихисток для харків’ян соціально-незахищених категорій, які потребують цілодобового догляду та залишилися без житла через війну. В прихистку одночасно утримується понад 50 людей з інвалідністю. 

«Щоб допомогти літнім та неспроможнім людям, які залишились без житла та потрапили в скрутні обставини внаслідок російської агресії, ми орендували та відремонтували робітничий гуртожиток в середмісті Харкова. Зараз в нас перебуває понад 50 людей, більшість яких лежачі. Ці люди понад рік не бачили сонячного світла і свіжого повітря та в них дуже тісні кімнати. Також приміщення непристосовані для евакуації лежачих людей. Завдяки допомозі Corteva ми реалізували проєкт реконструкції гуртожитку, прибудувавши до нього простору терасу та балкон, які дають змогу вивозити людей на свіже повітря та в разі необхідності евакуювати. І ми дуже вдячні за таку підтримку», – говорить керівниця та організаторка ГО «Крізь війну» Ольга Клейман.

Раніше Corteva надала грант ГО на забезпечення потреб в харчуванні, медичних та інших послугах для більш ніж 400 харків’ян соціально-незахищених категорій протягом чотирьох місяців. Також прихисток був облаштований для перебування постраждалих взимку – волонтери купили спальники, генератор, обігрівачі та пічки. 

«Допомога найуразливішим верствам суспільства завжди залишалися важливими напрямками соціальної відповідальності для Corteva, яка прагне підтримувати Україну під час таких подій, як повномасштабна війна, розв’язана росією. Докладаючи зусиль для допомоги людям, які цього потребують, ми виконуємо наше призначення збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь», – говорить Андрій Марчук, регіональний менеджер по роботі з ключовими клієнтами Corteva Agriscience в Україні, координатор соціального проєкту.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *