Господарський суд Києва став на захист російських власників «Української ягоди»

Фірма з російськими засновниками, яка має назву «Українська ягода» і плантації в Бердичівському районі Житомирської області, судиться з Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), яка розпродує урожай ягід і шукає управителів на корпоративні права та майно.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на zhitomir.info.

Личаківський районний суд м. Львова ухвалами від 1 липні 2022 року передав АРМА арештовані будівлі, техніку та банківські рахунки ТОВ «Українська ягода», а також насадження лохини, малини і червоної смородини на площі 109,5350 га в селі Маркуші Бердичівського району.

Суд встановив, що отриманий підприємствами прибуток надходив в якості дивідендів російським власникам, які знаходяться на російської федерації, внаслідок чого сплачувалися відповідні податки та збори до бюджету країни-агресора.

Так, шляхом отримання прибутку від діяльності ТОВ «УКРАЇНСЬКА ЯГОДА», може здійснюватися фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, що також призводить до інших тяжких наслідків.

На електронних торгах 26 липня АРМА продала за 8 млн 943 тис. 550 грн насадження ягід, а 4 серпня 2022 року оголосило про пошук управителя на корпоративні права та майно фермерського господарства.

Але ухвалою від 22 серпня Господарський суд міста Києва задовольнив заяву ТОВ «Українська ягода» про забезпечення позову до подання позовної заяви, в якій заявник просив суд вжити заходи забезпечення позову шляхом накладення арешту на майно (насадження ягід лохина, малина та червона смородина) та заборони ФОП Сластіну Олександру Петровичу приймати (отримувати) та користуватися майном, що було придбано на електронних торгах 26.07.2022, на підставі яких складений акт про реалізацію активів на електронних торгах від 01.08.2022.

Цей же суд ухвалою від 5 вересня 2022 року відкрив провадження за позовом ТОВ «Українська ягода» про визнання електронних торгів недійсними.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *