Група АГРОТРЕЙД отримала історичний рекорд урожайності озимого ріпаку на Сумщині

Група АГРОТРЕЙД завершила обмолот озимого ріпаку. Загальний план зі збору культури цьогоріч виконаний на 120%, що більше показників 2022 року.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз АГРОТРЕЙД.

Найкращу родючість продемонстровано на Сумщині, де компанія засіяла культурою найбільші площі – 5.6 тис. га. Виконання плану у регіоні сягнуло 132%. Другою за результативністю стала Харківщина – 125%. 

«Жнива озимого ріпаку вже завершені. Їх підсумок свідчить, що результати перевершили очікування. На одному полі на Сумщині навіть маємо абсолютний рекорд врожайності для компанії за всю історію – 4,86 тонни зерна з гектара! Ми з року в рік інвестували у землю, робили якісне удобрення, вносили захист високого рівня. Це і дало свій ефект. Звісно, чимало також залежить від прихильності природи. Там, де було все нормально з погодними умовами, врожайність вища. Де було менше опадів – нижча. Загалом результатами задоволені», – розповідає директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

Нагадаємо, цьогоріч озимим ріпаком засіяли 15 тисяч гектарів полів компанії у Сумській, Харківській та Чернігівській областях.

Наразі у розпалі збір озимої пшениці.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *