Група АГРОТРЕЙД провела Crop Tour-2023 і визначила кращий кластер

Група АГРОТРЕЙД вчетверте проводить Crop Tour — щорічний конкурс, коли агрономи та інженери відвідують поля та підприємства колег, щоб визначити кращих. Торік конкурс скасували через те, що частина кластерів перебувала в окупації та під постійними обстрілами. Тому цьогоріч реалізація Crop Tour особливо цінна. Змагалися представники 6 кластерів із Харківської, Сумської, Чернігівської та Полтавської областей. Переможці отримали оновлення парку службових автомобілів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз АГРОТРЕЙД.

«До війни це була масштабна подія, під час якої ми підбивали проміжні підсумки нашої діяльності. Минулоріч із очевидних причин ми нічого не проводили, але зараз конкурс відновили в обмеженому форматі. Адже Crop Tour стимулює наших працівників покращувати якість роботи, щоб отримати високу оцінку від своїх колег з інших регіонів», — розповів директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

Протягом чотирьох днів представники з шістьох кластерів їздили по полях і підприємствах колег, обмінювалися досвідом та обирали кращих. Оцінювали роботу інженерних та агрономічних служб за певними критеріями. Кращу агрономічну службу визначали за рівномірністю посіву, дотриманням плану густот, наявністю патогенних чинників (бур’янів, шкідників, хвороб), рівномірністю покриття культури, станом польових доріг і країв полів. Для визначення кращої інженерної служби оцінювали постановку техніки на тимчасову консервацію, благоустрій території машино-тракторної станції, стан техніки та агрегатів.

Переможцем став кластер, який набрав найбільшу кількість балів від колег. Головний приз за найкращий сумарний показник по всім критеріям отримав Кластер №2, що охоплює підприємства в Полтавській та Сумській областях. Нагородою стали шість новеньких автомобілі Renault Duster.

«Вітаємо переможців та пишаємося всіма співробітниками Групи АГРОТРЕЙД. Інженерна та агрономічна служби працюють на високому рівні, що ми й побачили під час конкурсу. Є плани на подальшу роботу, вдосконалення та зростання. Агрономічна служба на сьогодні свою роботу зробила і залишається дочекатися жнив, а от інженерна ще має себе проявити до кінця року», — зазначив директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *