Група АГРОТРЕЙД розпочала перші в історії компанії жнива технічної коноплі

Обмолот стартував на Чернігівщині, де технічною коноплею засіяно майже 200 гектарів. За попередніми оцінками, очікується планова врожайність.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз АГРОТРЕЙД.

«Ця технологічно складна культура – нова для нас. Адже у 2023 році ми її посіяли вперше. Отже, є багато нюансів. Дуже важливо правильно визначити момент старту жнив. Якщо розпочати зарано, то будуть великі втрати товарного зерна, а якщо запізно – почнеться осипання. До того ж стебло і волокна погрубішають, що призведе до складнощів під час обмолоту. Наразі наші коноплі мають 75% стиглості, як і потрібно, тому вважаю, що жнива розпочали вчасно», – розповідає директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

Для підготовки до жнив компанія плідно співпрацювала з фахівцями Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України, аби перейняти необхідний досвід.

Нині до робіт залучені три комбайни, а перші машини вже відвантажені з полів.

Нагадаємо, цьогоріч Група АГРОТРЕЙД вперше посіяла технічну коноплю. Під культуру виділили майже 200 гектарів у Чернігівській області. Тресту (волокна) компанія планує реалізовувати на внутрішньому ринку, а насіння експортувати до Європи.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *