Група АГРОТРЕЙД виконала план врожайності озимого ріпаку на 110%

Цьому не завадили навіть складнощі, які спричинила аграріям війна. 

Найкраща врожайність озимого ріпаку Групи АГРОТРЕЙД — в Харківському регіоні, де компанія засіяла ріпаком 533 гектари. Компанія може похвалитись приголомшливим результатом — 4,42 тонни з гектару залікової ваги. Виконання плану в цьому регіоні — 138%.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз  АГРОТРЕЙД.

На Чернігівщині результат міг бути суттєво вище, але вплинула війна. Заміновані поля й затримки поставок потягнули за собою необхідність терміново змінювати технології та зменшувати норми добрив. Проте навіть за таких умов компанія отримала виконання плану на рівні 107%.

«Ми з року в рік інвестували в поля, робили якісне удобрення, вносили захист високого рівня. Усі технології мають накопичувальний ефект, тож з року в рік наші поля покращувались, що позначилось на кінцевому результаті», — розповідає директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник. 

Наразі відбувається збір озимої пшениці. Компанія перевиконує план, а на деяких ділянках врожайність перевищує заплановану на 30%. За словами головного агронома, технології вирощування є головним чинником майбутнього врожаю. 

«У нас є 501 дослідна ділянка в різних регіонах присутності компанії. На кожній з них ми випробовуємо різні сорти, добрива, засоби захисту тощо. Найкращі варіанти ми використовуємо під час вирощування на полях. Кожного року ми ставимо собі вищу планку врожайності, і нам вдається її досягати», — запевняє Олександр Овсяник. 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *