На Харківщині планують зібрати 2 млн тонн зернових та зернобобових

Жнива в Харківській області планують завершити на початку вересня, якщо сприятиме погода. Зернові та зернобобові культури зібрані на 67% площ, розповіла начальниця відділу управління виробництва сільгосппродукції департаменту агророзвитку Харківської обласної військової адміністрації Оксана Федишина.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Суспільне.

«У порівнянні з минулим роком будуть низькі показники, але в складних умовах, у яких працюють аграрії в зв’язку з агресією російської федерації, це дуже гарні показники. Уже намолочено близько 837 тис. тонн зерна нового врожаю. Середня врожайність ранніх зернових та зернобобових культур по області склала 35,7 центнера з гектара», — розповіла Федишина.

За її словами, найбільший валовий збір — у господарств Лозівського району: 92% площ і 202 тис. тонн намолоченого зерна. На другому місці аграрії Красноградського району: 174 тис. тонн зерна та 72% площ.

За урожайністю лідирують аграрії Богодухівського району, які зібрали 57% площ або 142 тис. тонн. Середня врожайність ранніх зернових складає 43,9 центнера з гектара.

Виробництво зернових та зернобобових культур очікується в об’ємі близько 2 млн тонн, що має повністю задовольнить потреби в житі та гречці.

При цьому від російських обстрілів згоріли понад 238 га пшениці та 2 га ячменю.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *