Група АГРОТРЕЙД виконає близько 300 агровипробувань протягом 2023 року

Випробування різних сортів та гібридів, протруйників, фунгіцидних препаратів та норм висіву, — загалом компанія планує провести 277 варіантів досліджень. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз АГРОТРЕЙД.

«Мета цих досліджень — знаходження оптимальних технологічних рішень, вдосконалення існуючих технологій та пошук сортів, які найбільше підходять для умов регіонів, в яких працює наша компанія», — розповів заступник директора АПД з насінництва Групи АГРОТРЕЙД Анатолій Береза.

Центри дослідження технологій АГРОТРЕЙДу знаходяться Харківській, Сумській та Чернігівській областях й займають 120 гектарів. Культурами досліджень є озима пшениця, озимий ріпак, соняшник, кукурудза та соя.

Зазвичай кожне випробування триває протягом кількох років, і тільки після цього спеціалісти вводять найкращі технології або сорти у виробництво. 

За словами Анатолія Берези, у 2022 році через війну деякі постачальники не поставили засоби захисту, які компанія планувала досліджувати. Тому цього року аграрії готувались заздалегідь і вже зібрали пропозиції від постачальників.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *