Ячмінь у липні продавати буде невигідно, – аналітики

В Україні жнива стартували зі збору ячменю. Через погодні умови на півдні фіксується зерно з низькою натурою, також є проблема вилягання ячменю, що негативно позначиться на врожайності культури. Така ситуація буде сприяти зростанню цін на ячмінь, світовий ринок також входить у тренд на зростання. Однак, під час розгортання жнив можна очікувати тимчасового зниження попиту та цін на ячмінь.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ВАР.

«В Україні індикативна ціна на ячмінь становить 130 $/т, позначка може піднятися найближчим часом до 145$/т. Враховуючи погодні фактори, пропозиція поточного тижня не зросте. Вал ячменю можна очікувати після 15 липня, а до цього брак пропозиції може штовхати ціни на ринку вгору. Липень буде вкрай нестабільним місяцем на ринку ячменя і найнесприятливішим для реалізації: незважаючи на те, що низький врожай буде підтримувати ціни, позначки ризикують опуститися до 125$/т. Проте вже з серпня почнеться зростання цін на ринку, яке сягне як мінімум 190-200 $/т, максимальні позначки можемо побачити в грудні», – розповіли в аналітичному департаменті «ПУСК».

Світові ринки активізувалися після нещодавнього «заколоту» в рф, відреагувавши зростанням цін на зерно. Китай, за прогнозами, планує закупити 7 млн тонн ячменю, наразі багато контрактує з Франції, але не зможе закрити такий обсяг з однієї країни. Український ячмінь буде користуватися попитом з боку Китаю, проте логістика залишається проблемним місцем поставок з України.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *