Главная / АГРОНОВИНИ / Як знайти альтернативу звичним та неефективним корпоративним університетам, — Досвід МХП

Як знайти альтернативу звичним та неефективним корпоративним університетам, — Досвід МХП

Центр оцінки та розвитку МХП — це не просто звичний корпоративний університет. Компанія відмовилася від загального навчання, яке показало очевидні недоліки. Співробітники сприймають інвестиції холдингу в їх розвиток як належне, але при цьому не виявляють належної мотивації до навчання. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

Групові заняття та тренінги знижували ефективність розвитку співробітників, які вкладають більше зусиль, часу та енергії в свій проф-апгрейд. Новий підхід дозволив індивідуалізувати програми за напрямками розвитку виходячи із сильних сторін кожного, що вимагають розвитку навичок, швидкості навчання та потенціалу до розвитку.

Тому холдинг пішов по шляху створення системи, яка відкрита для всіх бажаючих, але вимагає від людини активних дій: підготовки мотиваційного есе, проходження діагностики навичок, визначення пріоритетних напрямків розвитку та як підсумок індивідуальної програми професійного та особистісного розвитку під керівництвом досвідчених наставників і експертів Центру оцінки та розвитку МХП.

«Менеджерська програма», e-learning, програми професійного навчання фахівців hard skills — зараз це освітня основа екосистеми розвитку перспективних співробітників. Кожному з них відкриті двері в світ безмежних можливостей — в них досить постукати. Нова освітня парадигма дозволила холдингу сконцентрувати ресурси на розвитку найбільш перспективних та мотивованих фахівців.

Центр оцінки та розвитку і «Менеджерська програма» для розвитку управлінців — унікальні рішення серед великих українських корпорацій. Менеджерська програма реалізується із залученням провідної світової бізнес-школи INSEAD та міжнародних грандів McКinsey. Академія Ernst&Young та Deloitte — це носії самих передових ідей і рішень з кращими викладачами та експертами світового рівня.

В рамках «менеджерської програми» кожен співробітник не просто підвищує свою професійну капіталізацію, а й становить основу кадрового резерву для заповнення ключових топових позицій в холдингу. Вже зараз понад 90% топ-менеджменту підрозділів МХП вирощені в компанії, і це предмет особливої ​​гордості компанії. Таким керівникам є чим поділитися з наступниками, тому наставництво та менторство — важлива складова освітніх проектів МХП. Вона дозволяє органічно поєднувати новаторське мислення молодих фахівців з досвідом професіоналів.

Система e-learning — кращі розвиваючі та навчальні інтерактивні та мультимедійні матеріали на внутрішньому ресурсі холдингу: щомісяця поповнюється найактуальніший контент, зарубіжні спікери та ексклюзивний матеріал з перших рук, книги, статті, онлайн-курси, цікаві відео, дистанційне вивчення англійської мови і багато інше. Дистанційна форма навчання та розвитку звільнила співробітників від прив’язки до часу та місця занять. Тепер саморозвиток — безперервний і зручний процес. Кожен працівник сам вибирає комфортний йому темп придбання нових знань та навичок, а експерти Центру оцінки та розвитку супроводжують, консультують та направляють тих, хто інвестує в своє майбутнє.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Завершення інвентаризації державних сільгоспземель відтермінують на 2 місяці: коронавірус завадив

Завершення інвентаризації сільськогосподарських земель державної власності відтермінують до 21 вересня 2020 року через пандемію коронавірусу ...

David Montgomery Womens Jersey