Главная / АГРОНОВИНИ / Індія може стати альтернативою російському ринку яблука для українських виробників

Індія може стати альтернативою російському ринку яблука для українських виробників

Індія могла б стати прекрасною альтернативою російському ринку яблука для українських виробників. Як повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на прес-службу Української плодоовочевої асоціації (УПОА), про це зауважив керівник УПОА Федір Рибалко. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ПроАгро Груп.

За його словами, Індія може платити за яблуко більш високу ціну, ніж Росія, навіть з урахуванням додаткових витрат на упаковку і доставку яблука.

“Проте в Україні далеко не всі садівники вміють зробити яблуко необхідної якості, яке б витримало такий тривалий трансфер і далеко не у всіх є необхідні добре пофарбовані червоні сорти яблука, необхідні для поставок в Індію», — зауважив він.

«Ще одна особливість ринку яблук Індії — це потреба в яблуці невеликих і середніх калібрів, в той час як в Україні акцент робиться на більш велике яблуко. Ну і питання сортування та пакування яблука, а також обробки інгібіторами етилену на базі 1-MCP у нас теж поки відпрацьовані лише деякими з фермерів, що істотно зменшує обсяги доступного для експорту з України яблука», — зазначив голова УПОА.

В асоціації зауважили, що постійно отримують нові запити від імпортерів яблука з Індії на постачання української продукції.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Виноград випередив інші фрукти за темпами зростання цін

У січні виноград став лідером за темпами зростання цін на українському ринку свіжих фруктів. Від ...

David Montgomery Womens Jersey