Андреас Хубер
Наука і технології можуть допомогти сільгосппідприємствам виробляти здорові і доступні продукти харчування, які не виснажують природні ресурси і не впливають негативно на навколишнє середовище.
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз Corteva.
Онлайн-захід, організований європейським новинним порталом Euractiv за підтримки міжнародної науково-дослідницької сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience, зібрав разом офіційних осіб ЄС, депутатів Європарламенту, екологічні організації та інші зацікавлені сторони для обговорення стратегій ЄС в галузі біорізноманіття та фермерства.
Андреас Хубер, керівник відділу інтегрованих польових досліджень в регіоні EMEA компанії Corteva Agriscience, розповів про вплив Європейської зеленої угоди (EU Green Deal) на розробку нових рішень для європейських фермерів.
Європейська зелена угода є моделлю, спрямованою на те, щоб до 2030 року Європа вийшла на нульовий рівень викидів вуглекислого газу, а також включає плани щодо скорочення використання засобів захисту рослин і добрив.
«Я хочу підкреслити, що Європейська зелена угода не стала для нас несподіванкою, — сказав пан Хубер. — Насправді такі компанії, як Corteva, деякий час поспіль перепроектували свої виробництва і внесли корективи в програми науково-дослідних розробок».
Пан Хубер виклав Стратегію сталого розвитку Corteva Agriscience, що включає 14 цілей, які повинні бути досягнуті компанією протягом наступних 10 років.
Він додав: «Ці зобов’язання супроводжуються чіткими показниками, такими як збільшення глобальної врожайності сільськогосподарських культур на 20% при одночасному скороченні викидів парникових газів на 20%, поліпшення здоров’я ґрунту на 30 млн га, збільшення доходів і стійких практик для 500 млн дрібних господарств у всьому світі та інше. Багато з наших цілей в області сталого розвитку підтримують цілі Європейської зеленої угоди і, безумовно, визначають наші пріоритети в області науково-дослідних розробок».
Він також виділив кілька інновацій Corteva Agriscience, пов’язаних з Зеленою угодою, які спрямовані на мінімізацію впливу сільського господарства на навколишнє середовище, в тому числі:
- стабілізація азоту в ґрунті за допомогою технології Optinyte™;
- точне землеробство з використанням нових цифрових технологій, датчиків і супутників для більш скерованого застосування засобів захисту рослин;
- нещодавно виведений з використанням традиційних методів селекції гібрид ріпаку, який має високу толерантність до грибкових захворювань, що допоможе зосередитися на боротьбі з ключовими хворобами інших сільськогосподарських культур;
- нова лінійка біологічних інсектицидів і фунгіцидів, що робить компанію важливим партнером для європейських фермерів, які займаються органічним сільським господарством.
«Ми в Corteva постійно вивчаємо, як інновації можуть підвищити стійкість продуктових систем, — сказав пан Хубер на заході. — Ми відзначаємо більш високий темп появи інновацій, спрямованих на вирішення питань волатильності клімату, поліпшення біорізноманіття, підвищення здоров’я ґрунтів та інших пов’язаних сфер».
Джерело: propozitsiya.com