Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the gd-rating-system domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/koppst/htdocs/koppst.kr.ua/wp-includes/functions.php on line 6121
Ізраїль вивчає можливість участі у зрошенні земель на півдні України | ► КОППСТ

Ізраїль вивчає можливість участі у зрошенні земель на півдні України

Посол України в Державі Ізраїль Євген Корнійчук зустрівся з Міністром сільського господарства та розвитку сільських територій Держави Ізраїль Одедом Форером. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт Посольства України в Ізраїлі.

Під час зустрічі сторони обговорили поточний стан українсько-ізраїльських відносин у торговельно-економічній сфері. Посол України наголосив, що Україна розглядає співробітництво з Ізраїлем  в аграрній сфері у якості пріоритетного напрямку українсько-ізраїльських відносин.

Співрозмовники відзначили важливість подальшої імплементації двосторонньої міжурядової Угоди про вільну торгівлю, яка набула чинності 1 січня ц. р., для збільшення  товарообігу між країнами в умовах пандемії.

Ізраїльську сторону поінформовано про наміри українського уряду розпочати національний проект зрошення земель загальною площею більше 2 млн га в південних областях України (Одеській, Херсонській і Миколаївській) та запрошено до участі у цьому проекті.

Міністр зазначив, що такий проект представляє значний інтерес для ізраїльського бізнесу і запропонував розглянути можливість участі у ньому Ізраїлю у рамках діючої двосторонньої угоди про співробітництво в галузі сільського господарств.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *