Ізраїль вивчає можливість участі у зрошенні земель на півдні України

Посол України в Державі Ізраїль Євген Корнійчук зустрівся з Міністром сільського господарства та розвитку сільських територій Держави Ізраїль Одедом Форером. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт Посольства України в Ізраїлі.

Під час зустрічі сторони обговорили поточний стан українсько-ізраїльських відносин у торговельно-економічній сфері. Посол України наголосив, що Україна розглядає співробітництво з Ізраїлем  в аграрній сфері у якості пріоритетного напрямку українсько-ізраїльських відносин.

Співрозмовники відзначили важливість подальшої імплементації двосторонньої міжурядової Угоди про вільну торгівлю, яка набула чинності 1 січня ц. р., для збільшення  товарообігу між країнами в умовах пандемії.

Ізраїльську сторону поінформовано про наміри українського уряду розпочати національний проект зрошення земель загальною площею більше 2 млн га в південних областях України (Одеській, Херсонській і Миколаївській) та запрошено до участі у цьому проекті.

Міністр зазначив, що такий проект представляє значний інтерес для ізраїльського бізнесу і запропонував розглянути можливість участі у ньому Ізраїлю у рамках діючої двосторонньої угоди про співробітництво в галузі сільського господарств.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *