Екс-керівник ДПЗКУ фігурує як ймовірний організатор рейдерської атаки на агрофірму

Журналісти отримали відео, на якому людина, схожа на нещодавно затриманого керівника ДПЗКУ Андрія Власенка, каже, що проблеми фермера можна вирішити, за що треба заплатити $450 тис. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Слідство.Інфо.

Чотири роки тому подружжя фермерів Петрових з Київщини заявило про рейдерське захоплення їхнього сільгосппідприємства «Світильнянське» за участі бандитів та правоохоронців.

Після розголосу ця ситуація привернула увагу правоохоронців та влади. Так, на той час слідчі Генпрокуратури почали розслідування щодо поліцейської та прокурора, які могли сприяти рейдерам, а Міністерство юстиції скасувало незаконну реєстрацію, внаслідок якої на агрофірмі відбулася зміна директора. А відтак, в Мін’юсті повернули підприємство під контроль фермерів Петрових.

Як журналісти довідалися зі судового реєстру, чинний керівник «Державної продовольчо-зернової корпорації України» Андрій Власенко фігурує у цій справі як імовірний організатор рейдерської атаки. В листопаді 2017-го правоохоронці навіть провели обшуки вдома у Власенка. Про це свідчить ухвала Печерського райсуду Києва від 18 грудня 2018 р.

Також журналісти отримали відео, на якому людина, дуже схожа на Андрія Власенка, обговорює із фермером Павлом Петровим вирішення його проблем. Як свідчить дата на відео, розмова відбулася в жовтні 2017 року — через кілька місяців після перших атак на фірму Петрових.

На відео людина каже, що може допомогти фермерам вирішити проблеми. За його словами, це буде коштувати $450 тис.

Коли Петров зазначає, що ціна зависока, співрозмовник каже, що чимало коштів вже було витрачено. На уточнення Петрова, чи гроші пішли прокурорам, йому відповіли ухильно.

Також на отриманих плівках співрозмовник Петрова розповідає про ймовірний підкуп судді. Очевидно, що йдеться про колишню суддю, заступницю голови Броварського міськрайонного суду Тамару Міхієнкову. За тиждень до зустрічі, зафіксованої на відео, вона ухвалила рішення, яким відсторонила директора фірми Петрових від посади — виглядає, що це було в інтересах рейдерів. Пізніше апеляційний суд це рішення скасував.

У коментарі «Слідству.Інфо» екс-суддя Міхієнкова зауважила, що не отримувала хабаря за це рішення. Розслідування справи про рейдерську атаку на фірму «Світильнянське» досі триває, хоча за чотири роки у ній так і не повідомили нікому про підозру.

Андрій Власенко у розмові зі «Слідством.Інфо» заперечив факт вимагання грошей у представника «Світильнянського» і заявив, що взагалі не розуміє, про яке відео йдеться. «Це не я був. Я не знаю, про яке відео йде мова», — сказав Власенко.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *