Ізраїльська технологія FruitSpec дозволяє спрогнозувати обсяг майбутнього врожаю фруктів

Точно дізнатися обсяги виробництва плодів на фермі, а також визначити їх розмір тепер можливо за допомогою передових технологій, що застосовуються в сільському господарстві. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на freshplaza.com. 

Йдеться про ізраїльську систему польового аналізу FruitSpec, оснащену гіперспектральною камерою. Вперше ця технологія запрацювала і в Іспанії, де вона використовується в аграрних регіонах Каталонії, Арагона, Валенсії і Андалусії. 

«У системі використовується гіперспектральна камера з робочим діапазоном, що набагато перевершує діапазон дії людського ока, — каже Ана Марія Тріфу, менеджер з продажу FruitSpec в Іспанії. — Плід можна сканувати, коли він ще дуже зелений, з моменту його досягнення 30 міліметрів. У кісточкових плодів ця скоростиглість дозволяє нам визначити, наприклад, ступінь проріджування. Коли плід досягає 45 міліметрів, ми виконувати друге сканування, яке дозволяє нам оцінити обсяги та їх розподіл по діаметру. Дані зберігаються в хмарі в Ізраїлі, де складається звіт. Цей звіт відправляється через 4-5 днів». 

Ізраїльська компанія FruitSpec вже запустила цю технологію близько 5 років тому і з тих пір виконала великі проєкти всередині країни, в Сполучених Штатах, в Чилі та Південній Африці, а також в інших країнах. 

«Починаючи з березня, ми представляємо її в Іспанії — у фруктових господарствах Каталонії. Ми надавали послуги на фермах з вирощування кісточкових фруктів і сподіваємося почати роботу вчасно, щоб приступити до підготовки до наступного сезону. Ми також працювали на яблучних фермах, і тепер починаємо впроваджувати технологію в секторах цитрусових і виноробства. Ми бачимо великий інтерес і ентузіазм з боку маркетологів, які купують фрукти в польових умовах, оскільки це дозволяє їм домовлятися про ціни з виробниками на основі точних даних», — каже Ана Марія. 

«Використання цієї технології дозволяє краще планувати урожай і маркетинг, оптимізувати логістику і упаковку. Ми виконуємо роботу в полі, але реальна цінність — в офісі. Більше не потрібно приймати рішення на око, але на основі достовірних даних від 90 до 100%. Коли клієнт запитує нашу послугу, ми виїжджаємо з обладнанням для виконання сканування. Ми пропонуємо індивідуальні бюджети в залежності від розміру ділянок і їх розташування. Ми працювали як із маленькими, так і з великими садами», — підкреслила Ана Марія.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *