Вінниця — перше місто в Україні, де розпочнеться виробництво зеленого водню

Вінниця стане першим із міст, де розпочнеться промислове виробництво зеленого водню — міськрада надала містобудівні умови компанії-виробнику, повідомив заступник міського голови Вінниці Андрій Очеретний.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на facebook сторінку А. Очеретного.

«Вінницька міська рада надала KNESS містобудівні умови та обмеження на будівництво демонстраційно-дослідного майданчика з виробництва зеленого водню (добутого за допомогою відновлюваної енергії)», — повідомив Очеретний.

За його словами, Вінниця стане першим містом в Україні, де будуть практично відпрацьовані моделі промислового виробництва зеленого водню для широкої сфери застосування.

Зазначається, що цей проєкт реалізує міжнародна група компаній KNESS, яка 11 років втілює рішення та розробляє технології у сфері відновлюваної енергетики. На водневому майданчику, який розташовуватиметься на вулиці Енергетичній, будуть відпрацьовуватися дві технології виробництва водню, одна з яких є унікальною розробкою науково-дослідного центру KNESS RnD Center.

Дослідні установки з генерації водню створюються відповідно чинних в Україні міждержавних стандартів та відповідають усім вимогам безпеки та захисту здоров’я.

Посадовець додав, що даний об’єкт відкриває місту нові можливості для інвестицій. Тому що розробка конкурентоздатної технології виробництва водню, відпрацьована на реальних умовах, — це дієве рішення для декарбонізації найбільш енергозатратних галузей важкої промисловості, створення умов для розвитку екологічної транспортної системи (наприклад, водневий муніципальний транспорт), тобто створення системи сезонного акумулювання енергії, що є однією з найважливіших ланок у переході країни на чисті джерела енергії.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *