Главная / АГРОНОВИНИ / Кабмін вирішив підтримати ферми і пасіки – витратять мільярд гривень

Кабмін вирішив підтримати ферми і пасіки – витратять мільярд гривень

Кабінет міністрів затвердив напрями та механізми надання державної підтримки розвитку тваринництва і переробки сільськогосподарської продукції в обсязі 1 млрд грн. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на unian.

Серед іншого пропонується виділити 110 млн грн на підтримку бджільництва в разі наявності 520 тисяч бджолосімей. 

Ще 250 млн грн виділяється на часткове відшкодування вартості племінних тварин, бджіл, сперми та ембріонів. Це дозволить відшкодувати вартість 6400 голів нетелів, 4800 голів свинок, 450 голів овець, 200 000 доз репродуктивного матеріалу, 2500 бджолопакетів, 20000 бджоломаток і 50 ембріонів. 

Ще 267 млн грн спрямують на часткове відшкодування вартості будівництва тваринницьких об’єктів. Це дозволить відшкодувати вартість 25 тваринницьких ферм і комплексів, введених в дію в грудні минулого року та у поточному році.

На погашення бюджетної кредиторської заборгованості представникам галузі тваринництва пропонується спрямувати 102,6 млн грн. На компенсацію вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів, пропонується спрямувати 106 млн грн.

Це дозволить відшкодувати вартість тваринницьких об’єктів, будівництво та реконструкція яких розпочата і здійснюється за рахунок залучених кредитних ресурсів у 2018-2019 роках. 
На часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції підприємств зі зберігання і переробки зерна направлять 266,9 млн грн. Мова йде про 30 об’єктів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

У 2020 році Україна помітно знизила обсяги експорту агропродукції до ЄС, — ННЦ

Загалом 2020 року поставки вітчизняної сільгосппродукції до Європейського Союзу становили 6,7 млрд дол. США, зменшившись ...

David Montgomery Womens Jersey