«Кернел» готується запустити другий термінал в «Чорноморську»

Агропромисловий холдинг «Кернел» планує в січні 2019 року ввести в експлуатацію першу чергу нового зернового терміналу в морському порту «Чорноморськ» річною потужністю 4 млн тонн зерна. Про це свідчить фінансовий звіт компанії за перший квартал 2019 року, пише propozitsiya.com з посиланням на ports.com.ua.

«У січні 2019 року ми чекаємо запуску першої черги нашого нового зернового терміналу в Чорноморську, який збільшить пропускну здатність на 1 млн тонн. Остаточне введення в експлуатацію заплановано на осінь 2019 року, після чого пропускна спроможність терміналу збільшиться на 3 млн тонн, що дозволить збільшити загальну річну пропускну здатність наших об’єктів в Чорноморському порту до 8 млн тонн», — зазначено в звіті.

Згідно з документом, компанія збільшила прогнозний показник експорту зерна в 2019 році з 5.4 млн тонн — до 6.2 млн тонн.

Європейський інвестиційний банк може надати «Кернелу» довгострокове фінансування в розмірі до $250 млн на покриття капітальних витрат на 2019 рік. У число об’єктів фінансування входить новий зерновий термінал компанії в порту «Чорноморськ». Проект проходить перевірку і знаходиться на стадії оцінки.

Нагадаємо що в квітні 2017 року ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) і агропромисловий холдинг «Кернел» підписали меморандум про співпрацю, в рамках якого АМПУ взяла зобов’язання збільшити глибини операційної акваторії першого ковша Сухого лиману, а точніше, глибини біля причалів №14 та №17 а також на підхідному каналі порту «Чорноморськ».

Агропромисловий холдинг «Кернел» — це найбільший в світі виробник і експортер соняшникової олії, а також провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з Чорноморського регіону на світові ринки. Структура компанії будується на тісно пов’язаних між собою бізнес-сегментах, таких як:

— виробництво, експорт і внутрішній продаж соняшникової олії;

— рослинництво;

— експорт зернових культур;

— надання послуг зі зберігання і перевалки зерна на елеваторах і портових терміналах.

Земельний банк компанії становить 550 тис. Гектар. Компанія володіє зерновим терміналом «Трансбалктермінал» в порту «Чорноморськ» річною потужністю 4 млн тонн. Компанія експортує продукцію в більш ніж 60 країн в усьому світі.

Джерело: propozitsiya.com

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *