Кількість автомобілів на ПП «Ягодин» скоротилась в 10 разів

Через блокування кордону польськими перевізниками, за вихідні на пункті пропуску « Ягодин-Дорогуськ» на в’їзд до України було оформлено 317 вантажівок, на виїзд за межі держави – 47. Хоча раніше кордон перетинало по 1800 автомобілів в кожному напрямку.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Волинської митниці.

«Упродовж цих вихідних за 6 робочих змін, відповідно до затверджених у червні минулого року показників Меморандуму, через МАПП «Ягодин-Дорогуськ» мали б прослідувати по 1800 транспортних засобів у кожному напрямку. Однак через протест польських перевізників, що триває досі, на в’їзд до України оформлено 317 вантажівок, на виїзд за межі держави – 47. Порівняно з оптимальною кількістю транспортних засобів, які можуть перетинати кордон через цей автоперехід, реально задіяна була лише 1/10 частина Меморандуму», – йдеться у повідомленні.

Ці цифри – красномовна ілюстрація реально заморожених на період блокади обопільно як українських, так і польських ресурсів.

«А якщо згадати про проєктну спроможність розбудованого у 2012 році «Ягодина», за минулі 3 доби ним могли б скористатися 4 800 вантажівок, 12 000 легкових авто та 300 автобусів. Загалом у них могло б перетнути кордон 34 000 пасажирів», – нагадали у митниці.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *