УАПГ запускає виробництво нових азотно-сіркових добрив з тіосульфатом амонію

Національний імпортер та виробник мінеральних добрив «Українська агропромислова група» (УАПГ) розширює асортимент та запускає виробництво азотно-сіркового добрива з тіосульфатом амонію (ATS). Партнером УАПГ у реалізації проєкту стала компанія Triksa.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УАПГ.

Новий продукт УАПГ – відповідь на високий попит на рідкі сірковмісні добрива серед українських аграріїв. Це вже другий власний локальний продукт УАПГ. У 2020 році виробник представив рідкі комплексні добрива під торговою маркою MIXTURE-RKD.

Новий проєкт реалізували за півтора року, вже під час повномасштабного вторгнення. Виробник зробив ставку на made in Ukraine: виробнича лінія, технологічний цикл і сировина – повністю українські. Це, в свою чергу, дозволило створити десятки робочих місць.

На сьогодні обсяги виробництва УАПГ тіосульфату амонію (ATS) становлять 600 тонн в місяць.

«Проте, з огляду на високий попит та наші можливості, протягом року плануємо вийти на щомісячний показник у 3000 тонн з подальшим зростанням, що, в результаті, дозволить повністю закрити потреби внутрішнього ринку», – розповідає Володимир Трюхан, CEO та співвласник УАПГ. Тіосульфат амонію від УАПГ не поступається якістю імпортним аналогам, проте відрізняється більш доступною ціною. Продукт сприяє підвищенню врожайності, є економічно ефективним».

Характеристики нового добрива відповідають міжнародним стандартам. Це чистий рідкий розчин, що складається з 12% азоту і 26% сірки. Новинка є найпопулярнішим сірковмісним продуктом, що використовується в світовій індустрії рідких добрив.

Тіосульфат амонію (ATS) від УАПГ є безхлорним рідким джерелом азоту та швидкодоступної сірки, сумісний з основними рідкими добривами. Він посилює ефективність таких добрив, як КАС, РКД, а також засобів для захисту рослин.

«Спільне застосування КАС та ATS сприяє пролонгації азотного живлення, поліпшує засвоєння азоту рослинами, покращує доступність фосфору та мікроелементів, є інгібітором уреази й нітрифікації та зменшує підкислення грунтів», – деталізує СЕО та співвласник УАПГ Володимир Трюхан.

Українська агропромислова група має в асортименті понад 30 видів добрив власного виробництва, які імпортує в багато країн світу.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *