Компанія DowDuPont визнана найкращим місцем роботи в сфері агрохімії і насінництва в 2018 році

Київ, Україна, 08 січня 2019 року – За результатами 2018 року, компанія DowDuPont

очолила рейтинг найкращих роботодавців сільськогосподарської галузі України в сегменті «Агрохімія і насінництво» компаній категорії В2В. Про це пише propozitsiya.com з посилання на агентство прес-службу компанії DowDuPont.

Рейтинг складено за ініціативою медіа групи Latifundist.com спільно з міжнародною консалтинговою компанією Korn Ferry, яка займається дослідженням ринку праці вже 11 років. В опитуванні, що проводиться другий рік поспіль, взяли участь 15 компаній, працівники яких анонімно оцінювали своїх роботодавців за 100-бальною шкалою. Оцінювання проводилось за такими критеріями, як тренінги та освіту, баланс роботи та особистого життя, можливість кар’єрного розвитку, внутрішнє середовище і корпоративна культура, ефективність управління та інноваційність.

Компанія DowDuPont, Сільськогосподарське підрозділ якої майже рік тому отримало назву Corteva Agriscience ™, посіла перше місце в рейтингу за результатами 2018 року. У своєму становленні як незалежної компанії, яка повинна відбутися в червні поточного року, Corteva Agriscience ™ сфокусована на тому, щоб правильно вибудувати корпоративну культуру, що дозволяє команді спільно працювати на результат.

«Для нашої команди це визнання є дуже значущим, адже 2018 рік став першим роком, коли ми, колишні співробітники окремих компаній Dow Agrosciences, DuPont Засоби Захисту і DuPont Pioneer, об’єдналися під дахом Corteva Agriscience ™ і почали нову історію. Наша подорож принесло багато змін, і дана нагорода підтвердила, що ми рухаємося в правильному напрямку. Наша команда дійсно міцна завдяки спільному баченню і призначенню збагачувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток наступних поколінь », – сказав Сергій Харін, Керівник бізнесу в Східній Європі Corteva Agriscience ™, Сільськогосподарського підрозділи DowDuPont.

У новій компанії триває створення корпоративної культури, яка базується на принципах взаємоповаги, гідності, рішучості, співпраці, заохочення нових ідей і безпеки. В цілому, глобально, в Компанії працює понад 20 000 професіоналів в більш ніж 130 країнах, пропонуючи найкращі рішення для кожного регіону світу. Український підрозділ Corteva Agriscience ™ об’єднує понад 200 фахівців комерційного офісу в м Київ, науково-дослідного центру в с. Любарці і виробничого комплексу в с. Стасі. Об’єднана українська команда представлена ​​співробітниками бізнесів Dow Agrosciences, DuPont Засоби Захисту і DuPont Pioneer, і побудована на принципах забезпечення рівних прав та можливостей усім членам команди.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *