Главная / АГРОНОВИНИ / Корпорація «Сварог Вест Груп» поповнює парк техніки комбайнами CLAAS LEXION 760

Корпорація «Сварог Вест Груп» поповнює парк техніки комбайнами CLAAS LEXION 760

Хмельницька область, 11 липня 2019 року пройшла урочиста передача корпорації «Сварог Вест Груп» партії з 8 комбайнів CLAAS LEXION 760. Про це пише propozitsiya.com.

Підписання угоди відбулось в травні цього року, і всі машини було поставлено до початку збирання врожаю. За допомоги офіційного дилера CLAAS в Хмельницькій області ТОВ «Компанія ЛАН» техніку було підготовано до жнив, а оператори пройшли навчання і отримали навички налаштування й роботи на нових комбайнах.

Партнером з організації експортного фінансування виступила німецька компанія Convex International GmbH.

Телеметрична система моніторингу CLAAS TELEMATICS з автоматичним документуванням в комплектації комбайнів LEXION 760 дозволяє контролювати всі основні параметрів роботи комбайнів он-лайн, проводити перевірку виконання робіт, ефективність використання робочого часу, картографування врожайності тощо.

Кожну одиницю оснащено системою очистки 3D, яка в рази зменшує потенційні втрати зерна за комбайном під час роботи на схилах. Система особливо актуальна при роботі на полях з швидко перемінним рельєфом.

Крім цього варто виділити встановлені опції навігації та AUTO TURN, які здатні полегшити роботу оператора машини.

Коментуючи угоду, представники корпорації «Сварог Вест Груп» відмітили надійність офіційного дилера CLAAS в Західній Україні ТОВ «Компанія ЛАН» у забезпеченні комплектуючими та мастильними матеріалами, а також наданні сервісної гарантійної та пост гарантійної підтримки.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Україна та Білорусь посилять співпрацю в аграрній сфері

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко і міністр сільського господарства і ...

David Montgomery Womens Jersey