Главная / АГРОНОВИНИ / KSG Agro гасить борги, планує розвивати власний бренд та відкрити мережу фірмових магазинів

KSG Agro гасить борги, планує розвивати власний бренд та відкрити мережу фірмових магазинів

Ключовим пріоритетом діяльності вертикально інтегрованого агрохолдинги KSG Agro на нинішній рік є зниження кредитної заборгованості. За останні п’ять років вона знизилася в 2,3 рази. Про це розповів Сергій Касьянов, голова Ради директорів KSG Agro, передає propozitsiya.com.

«Ми змогли завершити роботи по реструктуризації боргів на $10 млн. Нам активно йдуть назустріч, дозволяючи погашати борги з високим дисконтом в 60-70%», — оголосив Касьянов. Крім того, для фінансування операційних витрат, було відновлено кредитування холдингу українськими банками: «ТАС Комбанк» відкрив нам кредитну лінію.

Рослинництво залишається стратегічним напрямком холдингу. Крім традиційної пшениці, соняшника та кукурудзи, агрономи експериментують з посівами сорго, тритикале, щоб відповідати кліматичним змінам і знайти культуру з мінімальною собівартістю. Зокрема під сорго посівні площі зросли на 43% в порівнянні з 2017 роком і склали 911 га.

Також в господарствах KSG Agro, розташованих в Запорізькій області, вирощують пшеницю твердих сортів. Вона, як і 50% всього вирощеного зерна, йде на експорт в країни Африки та Близького Сходу. Відходи від виробництва комбікоромов у вигляді соломи та лушпиння, а також міскантус, використовуються для виготовлення паливних пелет, що використовуються як біопаливо.

Незважаючи на те, що KSG Agro великий виробник із земельним банком в 27 тис. га, він також піддавався рейдерським атакам. «Півтора місяці тому дізналися, що будівля свинокомплексу знаходиться на балансі не у нас. З’ясували, що був задіяний «чорний реєстратор», який діяв під прикриттям держорганів», — сказав Сергій Касьянов.

Також холдинг планує займатися племінною репродукцією. «Данці сьогодні розширюють будівництво репродукторів, але ми ще не впевнені, що зупинимося саме на датській генетики, розглядаємо і варіант Франції», — додав спікер.

У довгострокових планах KSG Agro переробка м’яса, розвиток власного бренду і, можливо, мережі фірмових магазинів. «Уже п’ять років співпрацюємо з мережею «Сільпо», отримуємо від них спеціальні замовлення. Мережам важко працювати зі свіжим м’ясом, їм легше віддати площі в оренду», — поділився Сергій Касьянов.

На сьогодні основною перешкодою для розвитку свинарства в Україні є АЧС. «Важко пропонувати зарубіжним покупцям продукцію з країни, де лютує АЧС». Відсутність компенсації за хворих тварин призводить до того, що виробники приховують факт зараження та намагаються здати заражених свиней на переробку. «У приватному порядку ми перевіряли продукцію відомого виробника і знайшли сліди вірусу. Порочне коло розірве тільки застосування суворих санітарних норм. Потрібні інвестиції в заходи безпеки», — підкреслив керівник холдингу.

Світлана Цибульська

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

На Харківщині спалили фермерську техніку приватної фірми

У Харківській області невідомі спалили трактор Т-170, що належить сільськогосподарському підприємству, ще два трактори та ...

David Montgomery Womens Jersey