KSG Agro планує нарощувати виробництво сорго

Вирощування сорго має серйозні перспективи в Дніпропетровському регіоні, де його вирощують рослинницькі господарства агрохолдингу KSG Agro. Про це заявив голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов, йдеться в повідомленні компанії. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УкрАгроКонсалт.

«У зв’язку з кліматичними змінами, кількість опадів на Дніпропетровщині рік від року знижується. У ряді районів спостерігаються суховії, і там взагалі немає сенсу вирощувати кукурудзу. А сорго вимагає води вдвічі менше кукурудзи, так чому б нам не збільшувати його посіви?», – коментує Сергій Касьянов.

За його словами, господарства, що входять в агрохолдинг, в 2018 р на 43% збільшили посівні площі під сорго. Якщо в 2017 р вони становили 637 га, то в 2018 р – 911 га.

«У нас динамічно зростає врожайність сорго. Коли ми тільки починали «обкатувати» цю культуру в 2017 р, то, не маючи досвіду, отримали невелику врожайність, але вже 2018 року цей показник зріс удвічі та, за нашими оцінками, буде рости», – зазначає Касьянов.

У 2018 г. 80% отриманого KSG Agro врожаю сорго було реалізовано на внутрішньому ринку і 20% направлено на потреби свинокомплексу в с.Ніва Трудова як складової комбікормів для свиней.

За словами Сергія Касьянова, в 2019 р холдинг планує посіяти 932 га сорго.

Для довідки: за даними «Укрсорго», загальна площа посівів сорго в Україні виросте більш ніж в 45 разів – з 44 тис. га в 2018 р до 2 млн га в найближчі 5-6 років.

KSG Agro – один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені в лістинг Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA).

Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво та виробництво відновлюваної біопалива (паливні пелети).

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *