Майже 30 кораблів зупинилися біля Ізмаїла після удару росії по українських портах на Дунаї

Майже 30 кораблів кинули якір біля портового терміналу Ізмаїл після того, як росія нанесла удар по зерновим складам на річці Дунай у понеділок, хоча незрозуміло, що саме змусило їх зупинитися.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Reuters.

У понеділок перед світанком російські авіаудари поранили семеро людей і вразили інфраструктуру вздовж Дунаю, який є життєво важливим альтернативним маршрутом для українського зерна.

Згідно з підрахунками Reuters на основі даних стеження за судами аналітичної компанії MarineTraffic, біля Ізмаїла зупинилися близько 29 суден, серед яких також танкери-хімовози. Ще три судна також кинули якір уздовж водного шляху, що веде до терміналу Рені-Одеса.

Джерела в страховій галузі повідомили, що покриття військових ризиків для портів України, яке було частиною попередньої зернової угоди, призупинено. У понеділок три джерела повідомили, що деякі постачальники також розглядають питання про те, чи варто продовжувати надавати покриття для портів на Дунаї.

«Після краху угоди щодо зернового коридору та посилення націлювання на порти та інфраструктуру з боку Росії страхувальники військових ризиків «формували власні незалежні погляди та вирішували, що вони готові гарантувати», – сказав Девід Сміт, керівник відділу каско та морських зобов’язань страхового брокера McGill.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *