Главная / АГРОНОВИНИ / Майже 80 млн грн. вже перераховано українським сільгоспвиробникам на компенсацію відсотків за кредитами

Майже 80 млн грн. вже перераховано українським сільгоспвиробникам на компенсацію відсотків за кредитами

відсотків за кредитами />

Майже 80 млн грн вже перераховано українським сільгоспвиробникам на компенсацію відсотків за кредитами. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-центр Мінагрополітики.

Станом на 30 серпня до структурних підрозділів ОДА фактично спрямовано 80,69 млн грн на компенсацію відсотків за залученими кредитами. Зокрема, 78,94 млн грн вже перераховано позичальникам.

Так, найбільші суми компенсації нараховано сільгоспвиробникам Вінницької (7,14 млн грн.), Київської (6,84 млн грн.), Черкаської (6,64 млн грн.), Хмельницької (5,40 млн грн.), Полтавської (5,15 млн грн.), Харківської (5,04 млн грн.), Сумської (4,18 млн грн.), Дніпропетровської (4,09 млн грн.) та Чернігівської (4,06 млн грн.) областей.

Загалом, за звітний період 405 сільгоспвиробниками залучено пільгових кредитів на суму 3,85 млрд грн.

Довідково:

Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» Мінагрополітики передбачено видатки загального фонду в сумі 127,1 млн грн.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey