Малина виробляє електроенергію

Швейцарський виробник агровольтаїчних систем Insolight пропонує фермерам агрономічний інструмент для захисту сільськогосподарських культур і водночас генерації сонячної енергії. Нещодавно він встановив свою інноваційну фотовольтаїчну систему Insolagrin у компанії Bioschmid GmbH у кантоні Люцерн.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на freshplaza.

Установка є частиною пілотного проекту, в якому три різні системи фотоелектричних установок Agri випробовуються в порівнянні з контрольною зоною. Після етапу будівництва в 2023 році Швейцарська федеральна дослідна станція Agroscope Conthey (агрономічна частина) і Бернський університет прикладних наук (PV частина) будуть проводити дослідження та супроводжувати проект протягом трьох років. 

Ця нова система є важливим кроком до енергетичного переходу в Швейцарії, оскільки вона показала, що існують інноваційні рішення, які можна негайно масштабувати, які захищають рослини під час виробництва сільського господарства та можуть виробляти зелену енергію на тій самій території.

Завод побудований на площі 2600 м2 малини, і очікується, що він вироблятиме близько 190 МВт-год електроенергії на рік на додаток до врожаю малини.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *