Польські фермери хочуть нових заборон на імпорт з України

Польщі вимагатиме від ЄС заборони на постачання з України заморожених малин та полуниць. Польські фермери не можуть конкурувати із українськими виробниками.

7776_71937.jpg (181.83 Kb)

Про це йдеться на сайті польського уряду. Так, Польща проситиме єврокомісара з торгівлі Валдіса Домбровскіса включити заморожену малину та полуницю у т.зв. превентивні заходи, тобто заборона їхнього імпорту з України.

“У 2022 році та в перших місяцях 2023-го імпорт української полуниці та замороженої малини до Польщі значно зріс. Це означає величезні труднощі для польських виробників та дуже серйозні порушення ринку. Такої проблеми немає в інших країнах нашої коаліції. Тому Польща вирішила звернутися до єврокомісару з питань торгівлі Валдісу Домбровскісу, щоб включити заморожену малину та полуницю у т.зв. превентивні заходи”, – йдеться у повідомленні.

Лист із цього приводу за підписом міністра розвитку та технологій найближчим часом буде передано Європейській комісії. Міністр Роберт Телус наголосив, що інтенсивний діалог між п’ятьма прифронтовими країнами, які найбільше постраждали від збоїв на ринку внаслідок збільшення імпорту сільськогосподарської продукції з України, є абсолютним пріоритетом для Польщі.

“Я дбаю про постійну, регулярну співпрацю. Ми повинні говорити одним голосом, щоб захистити інтереси наших фермерів і продемонструвати цю єдність. Це дає нам силу, тоді наш голос чують”, – наголосив міністр Телус.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *