>

Фото: Maschio Gaspardo Плуг Unico M6 NE
Італійський виробник сільськогосподарської техніки Maschio Gaspardo представив плуг Unico M6 NE, створений спеціально для роботи на складних, зволожених та ґрунтах, багатих на органіку. Ключовою особливістю нової моделі стали поліетиленові лемеші з антипригарною поверхнею.
Про це інформує Traktorist.ua.
Агрегат розрахований на трактори потужністю від 180 до 220 к.с.
Поліетиленові лемеші з мікропористою поверхнею, що перешкоджає налипанню, покликані зменшити силу тяги, необхідну для роботи, скоротити витрату пального та підвищити продуктивність. Це дозволяє полегшити роботу на зволожених, мулистих, важких або ґрунтах з високим вмістом органічної речовини.
«Використання таких лемешів сприяє зниженню тягового опору, економії пального та збільшенню ефективності роботи. Окрім того, перевертання ґрунтового шару відбувається більш плавно та рівномірно, що забезпечує вищу якість оранки в умовах підвищеної липкості ґрунту», — зазначається у повідомленні.
Новий плуг Unico M6 NE оснащено центральною рамою перерізом 120×120×10 мм, має кліренс під рамою 80 см (з можливістю збільшення до 87 см опціонально) та міжкорпусну відстань 95 см, що забезпечує ефективне подрібнення рослинних залишків.
Модель обладнана системою регулювання Smooth Set з паралелограмним механізмом, яка дозволяє швидко та точно налаштовувати плуг. Unico M6 NE доступний у конфігурації Passo з механічним коригуванням ширини захвату та у версії Vario з гідравлічним регулюванням ширини захвату.
Поліетиленові лемеші входять до комплекту, який також включає передплужники збільшеного об’єму та дефлектори більшого розміру порівняно зі сталевою версією.
Меланія Несмачна, SuperAgronom.com

Головні агроновини України та світу

